Konferencja w Uniejowie

Miło nam poinformować, że jesteśmy w trakcie organizacji konferencji, pn. „Projekt e-Pionier: wsparcie budowy inteligentnych miast w Polsce” skierowanej do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, osób reprezentujących instytucje publiczne, w tym przedstawicieli uczelni wyższych, jak również do przedsiębiorców i wszelkich interesariuszy skupiających się wokół tematyki Internetu Rzeczy.

Naszym celem jest zapoznanie uczestników z rolą akceleratora oraz korzyściami projektu grantowego dla administracji publicznej, przedstawienie zasad rekrutacji  w ramach aktywizacji społeczności start-upowej oraz zachęcenie do współpracy z Zespołami Interdyscyplinarnymi.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym wydarzeniu, poniżej prezentujemy linka, pod którym znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje.

 

Strona konferencji

Aktualizacja:

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Państwa udziałem w naszej konferencji wydłużamy termin bezpłatnej rejestracji uczestników do dnia 25 marca 2019 r.

Będziemy zobowiązani za potwierdzenie udziału w konferencji poprzez wysłanie zgłoszenia za pomocą formularza dostępnego na stronie do dnia 25 marca br. Udział w spotkaniu dla zarejestrowanych uczestników jest bezpłatny wraz z noclegiem i wyżywieniem a informacje organizacyjne zostaną przesłane na adres e-mail podany w rejestracji.

Serdecznie zapraszamy.


Fundusze Europejskie
Narodowe Centrum Badań i Rzowoju
EFRR

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Do góry