VIII Smart City Forum – 19/20.09.2018 r. Warszawa

Smart City Forum  jest największym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. To platforma wymiany doświadczeń tworzona m.in. przez przedstawicieli administracji publicznej, prezesów i dyrektorów wiodących firm, ekspertów z zagranicy, którzy prezentują innowacyjne rozwiązania sprawdzające się np. w Barcelonie, Singapurze czy też Toronto. O wartość merytoryczną spotkania dba Rada Programowa pod przewodnictwem Macieja Bluja, Wiceprezydenta Wrocławia. Uczestnicy kongresu prowadzą ożywioną dyskusję na temat projektów, które zmieniają oblicze współczesnych miast na całym świecie.

Innymi słowy, Smart City Forum to niezwykle owocna debata o wyzwaniach stojących przed niemal wszystkimi dziedzinami: od transportu i IT przez ekologię, energetykę, budownictwo aż po medycynę oraz komunikację międzyludzką. W trakcie spotkania specjaliści dyskutują o najefektywniejszych modelach realizacji określonych inwestycji. Odpowiadają także na pytania dotyczące źródeł pozyskiwania środków finansowych na wcielenie w życie interesujących pomysłów.

Swoją obecność podczas VIII edycji Smart City Forum potwierdzili już:

  • Małgorzata Mańka-Szulik, Prezydent Miasta Zabrze
  • Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania
  • Wadim Tyszkiewicz, Prezydent Miasta Nowa Sól
  • Tadeusz Krzakowski, Prezydent Miasta Legnicy
  • Marcin Skwierawski, Wiceprezydent Sopotu
  • Bartosz Bartoszewicz, Wiceprezydent Miasta Gdyni
  • Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin

Wszelkie informacje na temat Smart City Forum można uzyskać za pośrednictwem oficjalnej strony kongresu: www.smartcityforum.pl oraz profili społecznościowych na portalach facebook oraz twitter.

W tym roku, Akcelerator Technologii Informatycznych Pionier sp. z o.o. będzie jednym z Partnerów i Patronów VIII edycji Smart City Forum

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Galeria


Fundusze Europejskie
Narodowe Centrum Badań i Rzowoju
EFRR

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Do góry