powerbank

Przenośne źródła energii

{„main-title”:{„component”:”hc_title”,”id”:”main-title”,”title”:”Przenośne źródła energii”,”subtitle”:””,”title_content”:{„component”:”hc_title_image”,”id”:”title-image”,”image”:””,”full_screen”:false,”full_screen_height”:””,”parallax”:false,”bleed”:””,”ken_burn”:””,”overlay”:””,”breadcrumbs”:false,”white”:true,”position”:””}},”section_5ZtkF”:{„component”:”hc_section”,”id”:”section_5ZtkF”,”section_width”:””,”animation”:””,”animation_time”:””,”timeline_animation”:””,”timeline_delay”:””,”timeline_order”:””,”vertical_row”:””,”box_middle”:””,”css_classes”:””,”custom_css_classes”:””,”custom_css_styles”:””,”section_content”:[{„component”:”hc_column”,”id”:”column_vtfQF”,”column_width”:”col-md-12″,”animation”:””,”animation_time”:””,”timeline_animation”:””,”timeline_delay”:””,”timeline_order”:””,”css_classes”:””,”custom_css_classes”:””,”custom_css_styles”:””,”main_content”:[{„component”:”hc_wp_editor”,”id”:”Xhugf”,”css_classes”:””,”custom_css_classes”:””,”custom_css_styles”:””,”editor_content”:”

W dobie kiedy wręcz zalewa nas fala nowych technologii wręcz naturalnym staje się fakt, iż posiadanie pewnego rodzaju gadżetów jest konieczne. Nie ulega również wątpliwości, że ogromna grupa z nich jest dla nas bardzo wygodna a korzystanie z nich wpływa na komfort naszego życia.

Tak właśnie jest z powerbank. To przenośna bateria, dzięki której możliwe jest ładowanie telefonu, smartfona, tableta czy ulubionej mp3 bez konieczności wykorzystywania gniazdka elektrycznego. Gadżet tego rodzaju przy da nam się nie tylko na wakacjach w głuszy czy podczas górskich wypraw, ale niejednokrotnie także w czasie służbowych wyjazdów.

Dużą zaletą tego rodzaju źródła energii jest jego wielkość – gadżet ten spokojnie zmieści się w kieszeni spodni czy kurtki i możemy go mieć zawsze przy sobie. Dzięki temu ryzyko utraty kontaktu z bliskimi czy ważnymi kontrahentami na polu zawodowym praktycznie nie istnieje.

Warto również dodać, że powerbank ładuje się podobnie jak każdą inną baterię, na przykład w smartfonie. Różnica polega jednak na tym, że jej jednokrotne naładowanie pozwala naładować innych gadżet elektroniczny nawet trzykrotnie. Tym samym możemy maszerować po górach przez kilka dni bez obaw utraty łączności z cywilizacją.

„}]}],”section_settings”:””},”scripts”:{},”css”:{},”css_page”:””,”template_setting”:{„settings”:{„id”:”settings”}},”template_setting_top”:{},”page_setting”:{„settings”:[„lock-mode-off”]},”post_type_setting”:{„settings”:{„image”:”https://atipionier.pl/wp-content/uploads/2020/08/charging-phone-4874592_1280-1024×682.jpg|853|1280|2631″,”excerpt”:””,”extra_1″:””,”extra_2″:””,”icon”:{„icon”:””,”icon_style”:””,”icon_image”:””}}}}

Dodaj komentarz