powerbank

Przenośne źródła energii

{„main-title”:{„component”:”hc_title”,”id”:”main-title”,”title”:”Przenośne źródła energii”,”subtitle”:””,”title_content”:{„component”:”hc_title_image”,”id”:”title-image”,”image”:””,”full_screen”:false,”full_screen_height”:””,”parallax”:false,”bleed”:””,”ken_burn”:””,”overlay”:””,”breadcrumbs”:false,”white”:true,”position”:””}},”section_5ZtkF”:{„component”:”hc_section”,”id”:”section_5ZtkF”,”section_width”:””,”animation”:””,”animation_time”:””,”timeline_animation”:””,”timeline_delay”:””,”timeline_order”:””,”vertical_row”:””,”box_middle”:””,”css_classes”:””,”custom_css_classes”:””,”custom_css_styles”:””,”section_content”:[{„component”:”hc_column”,”id”:”column_vtfQF”,”column_width”:”col-md-12″,”animation”:””,”animation_time”:””,”timeline_animation”:””,”timeline_delay”:””,”timeline_order”:””,”css_classes”:””,”custom_css_classes”:””,”custom_css_styles”:””,”main_content”:[{„component”:”hc_wp_editor”,”id”:”Xhugf”,”css_classes”:””,”custom_css_classes”:””,”custom_css_styles”:””,”editor_content”:”

W dobie kiedy wręcz zalewa nas fala nowych technologii wręcz naturalnym staje się fakt, iż posiadanie pewnego rodzaju gadżetów jest konieczne. Nie ulega również wątpliwości, że ogromna grupa z nich jest dla nas bardzo wygodna a korzystanie z nich wpływa na komfort naszego życia.

Tak właśnie jest z powerbank. To przenośna bateria, dzięki której możliwe jest ładowanie telefonu, smartfona, tableta czy ulubionej mp3 bez konieczności wykorzystywania gniazdka elektrycznego. Gadżet tego rodzaju przy da nam się nie tylko na wakacjach w głuszy czy podczas górskich wypraw, ale niejednokrotnie także w czasie służbowych wyjazdów.

Dużą zaletą tego rodzaju źródła energii jest jego wielkość – gadżet ten spokojnie zmieści się w kieszeni spodni czy kurtki i możemy go mieć zawsze przy sobie. Dzięki temu ryzyko utraty kontaktu z bliskimi czy ważnymi kontrahentami na polu zawodowym praktycznie nie istnieje.

Warto również dodać, że powerbank ładuje się podobnie jak każdą inną baterię, na przykład w smartfonie. Różnica polega jednak na tym, że jej jednokrotne naładowanie pozwala naładować innych gadżet elektroniczny nawet trzykrotnie. Tym samym możemy maszerować po górach przez kilka dni bez obaw utraty łączności z cywilizacją.

„}]}],”section_settings”:””},”scripts”:{},”css”:{},”css_page”:””,”template_setting”:{„settings”:{„id”:”settings”}},”template_setting_top”:{},”page_setting”:{„settings”:[„lock-mode-off”]},”post_type_setting”:{„settings”:{„image”:”https://atipionier.pl/wp-content/uploads/2020/08/charging-phone-4874592_1280-1024×682.jpg|853|1280|2631″,”excerpt”:””,”extra_1″:””,”extra_2″:””,”icon”:{„icon”:””,”icon_style”:””,”icon_image”:””}}}}

11 Replies to “Przenośne źródła energii”

  1. An outstanding share! I’ve just forwarded this onto a colleague who had been conducting a little homework
    on this. And he actually bought me breakfast because
    I found it for him… lol. So allow me to reword this….
    Thank YOU for the meal!! But yeah, thanx for spending time to talk
    about this topic here on your website.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *