sklep stomatologiczny warszawa

Topaz w gabinecie stomatologicznym

Pod nazwą Topaz kryje się nie tylko dobrze znany ludzkości minerał, ale też oprzyrządowanie stomatologiczne, które kryje wiele ciekawych funkcjonalności. Mowa tu o połączeniu fotela dentystycznego, dostępnych przyrządów, a także – co oczywiste – zaawansowanego systemu sterowania nimi. Topaz jest na tyle złożonym rozwiązaniem, że zaimplementowane w nim narzędzia stomatologiczne mogą pracować praktycznie bez przerwy.

 

Rozbudowany system sterowania

Jeśli chodzi o dostępne narzędzia stomatologiczne, to Topaz w niczym nie różni się od standardowego stanowiska dentystycznego. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku mowa jest o połączeniu fotela dentystycznego, oprzyrządowania (np. wierteł), systemu sterowania fotelem, a także kilku dodatkowych akcesoriach. Wyjątkowość Topaza polega na tym, że system ten zapewnia zaawansowane sterowanie każdym aspektem funkcjonowania tegoż stanowiska. Mówiąc wprost – dentysta ma dostęp do nawet najbardziej zaawansowanych ustawień. Dzięki Topazowi sklep akcesoria stomatologiczne mogą pracować z określoną prędkością i wydajnością, a także być właściwie konserwowane. Wszystko zależy od tego, w jak głębokim stopniu system ten może zarządzać stanowiskiem pracy stomatologa.

 

Droga wzwyż, czy równia pochyła?

I tutaj dochodzi się do sedna sprawy. Czy to oznacza, że implementacja nowych i kosztownych rozwiązań dentystycznych jest konieczna do tego, by móc prowadzić działalność stomatologiczną? Oczywiście, że nie! Trzeba jednak pamiętać, że każdy sklep stomatologiczny ma w swym asortymencie coraz to bardziej zaawansowany sprzęt, którego użytkowanie przedkłada się na skuteczniejsze leczenie i wygodę pacjenta. Oznacza to, że również i tu w grę będą coraz częściej wchodzić czynniki, które już teraz kształtują krajowy rynek usług dentystycznych.

 

Topaz to przykład potwierdzający tezę, że automatyzacja w gabinecie stomatologicznym będzie mieć przełożenie na komfort pracy stomatologa, ale też na wygodę pacjentów i tym samym – na jego zyski. Dlatego coraz bardziej zaawansowany sklep sprzęt stomatologiczny będzie kluczowy dla popularności gabinetu dentystycznego.

Dodaj komentarz